کارزار مخالفت با تحریم‌های فناوری علیه مردم ایران

کارزاری با محوریت «مخالفت با تحریم‌های فناوری علیه مردم ایران» توسط کمیسیون اینترنت و زیرساخت انجمن تجارت الکترونیک تهران راه‌اندازی شد.

کمیسیون اینترنت و زیرساخت انجمن تجارت الکترونیک تهران به منظور مقابله با محدودیت‌های اعمال شده توسط برخی از شرکت‌های خارجی در زمینه دسترسی کاربران ایرانی، اقدام به راه‌اندازی کارزاری با عنوان «مخالفت با تحریم‌های فناوری علیه مردم ایران» کرده است.

این محدودیت‌ها که با مسدودسازی IPهای ایران و تحریم کاربران ایرانی اعمال می‌شوند، در کنار موضوع فیلترینگ باعث شده تا استفاده هم‌وطنان‌مان از اینترنت، به شدت دچار اختلال شود.

در واکنش به این‌ شرایط، کمیسیون مذکور در تلاش است با برگزاری جلسات و مکاتبات متعدد با نهادهای مرتبط و همچنین برقراری ارتباط با شرکت‌های تحریم‌کننده، این مشکل را برطرف کرده و تجربه استفاده از اینترنت را برای هم‌وطنان بهبود ببخشد. در همین راستا، کارزار مذکور راه‌اندازی شده و هدف آن جمع‌آوری تعداد قابل توجهی امضا برای تبدیل این مطالبه به یک مسئله بین‌المللی است.

کمیسیون اینترنت و زیرساخت انجمن تجارت الکترونیک تهران از تمامی افراد و رسانه‌ها دعوت می‌کند تا با مشارکت در این کارزار و اطلاع‌رسانی به هم وطنان، در افزایش تعداد امضای آن و به ثمر رسیدن این تلاش کمک کنند. بی‌شک همکاری و حمایت عمومی می‌تواند نقش موثری در تسهیل این کنش‌گری و تحقق هدف کارزار داشته باشد باشد.

برای ورود به صفحه کارزار اینجا کلیک کنید.

*
*
*